Zapraszam Was w podróż przez życie.

Na blogu znajdziecie artykuły i wpisy poruszające tematykę rozwoju zawodowego i osobistego. Piszę o pasjach, zainteresowaniach i wszystkim, co można i warto spróbować w wolnym czasie, opowiadam o blaskach i cieniach przeróżnych zawodów, podróżach i życiowych drogach, czasem krętych i pod górkę, a także o stresie, jak sobie radzić z napięciami spowodowanymi codziennymi wyzwaniami w życiu zawodowym i nie tylko.

Czyli o tym, jak się karierować i nie zwariować. Mam nadzieję, że zawarta na blogu wiedza pomoże znaleźć Ci swoją drogę oraz wesprze w dalszym rozwoju osobistym i zawodowym.

Jestem HR-owcem, dyplomowanym coachem, blogerką. 

Uwielbiam podróże, cenię sobie różnorodność, kreatywność, rozwój, swobodę i skuteczność w działaniu, a uważność to stały element mojego codziennego życia. Sama na co dzień rozwijam swoje kompetencje, podejmuję nowe wyzwania zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej pozostając w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Uwielbiam czytać książki, poznawać siebie, a także dowiadywać się, jak żyją inni ludzie, jakie blaski i cienie kryją wybrane przez nich ścieżki kariery.

Zachęcam również do odwiedzenia mojej strony HRhelper.pl, która jest poświęcona tematyce HR-owej oraz prawa pracy. Czerpię ogromną siłę i przyjemność z dzielenia się na niej swoją wiedzą, pasją, pomysłami i doświadczeniem. 

Przyjemnego czytania!

 

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz na adres: martyna@karieruje.pl

lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy: