O mnie

Zapraszam Was w podróż przez życie 🚀✈⛵

Na blogu znajdziecie artykuły i wpisy poruszające tematykę rozwoju zawodowego i osobistego, poznacie narzędzia, które pomogą wam zarządzać karierą, dowiecie się, jak się rozwijać bez stresu, na własnych zasadach i zgodnie z własnymi predyspozycjami. Piszę o pasjach, zainteresowaniach i o tym, co można i warto spróbować w wolnym czasie, opowiadam o stresie oraz o tym,  jak sobie radzić z napięciami spowodowanymi codziennymi wyzwaniami w życiu zawodowym i nie tylko.

Czyli o tym, jak się karierować i nie zwariować. Mam nadzieję, że zawarte na blogu informacje i inspiracje pomogą w Twoim rozwoju, aż odnajdziesz swoje miejsce w życiu. 

Jestem blogerką, popularyzatorką wiedzy o rozwoju zawodowym i osobistym. W wolnych chwilach czytam książki i oglądam filmy, które mnie motywują i inspirują. Cenię różnorodność, kreatywność, rozwój, swobodę i skuteczność w działaniu, a uważność to stały element mojego codziennego życia. Sama na co dzień rozwijam swoje kompetencje, podejmuję nowe wyzwania i nie potrafię się zatrzymać. 

Przyjemnego czytania!

 

 

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz na adres: martyna@karieruje.pl

lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy: