Karieruje

Pewnego razu pędziłam, jak zawsze, przez kolejny dzień życia, trochę ten sam co wczoraj. W drodze do pracy kupiłam to samo co zwykle, w biurze przywitałam się z tymi samymi ludźmi, usiadłam przed komputerem i ..

… wpadłam na genialny pomysł, lecz nieco oklepany w dzisiejszych czasach. Zacznę pisać blog! o sprawach stanowiących raczej peryferyjne obszary mojego życia zawodowego, ale będące jednocześnie w centrum moich zainteresowań.

Zapraszam Was w podróż przez życie.

Na blogu znajdziecie artykuły i wpisy poruszające tematykę rozwoju zawodowego i osobistego. Piszę o pasjach, zainteresowaniach i wszystkim, co można i warto spróbować w wolnym czasie, opowiadam o blaskach i cieniach przeróżnych zawodów, podróżach i życiowych drogach, czasem krętych i pod górkę, a także o stresie, jak sobie radzić z napięciami spowodowanymi codziennymi wyzwaniami w życiu zawodowym i nie tylko.

Czyli o tym, jak się karierować i nie zwariować.

Sama na co dzień staram się rozwijać zawodowo pozostając w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Uwielbiam czytać książki, poznawać siebie, a także dowiadywać się, jak żyją inni ludzie, jakie blaski i cienie kryją wybrane przez nich ścieżki kariery.

Przyjemnego czytania!